Sven Bertil Berg
Klubbat för:
850 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
SVEN BERTIL BERG (född 1931): "Situation Gervaus", signerad Sven Bertil Berg., daterad a tergo 1991, akryl på pannå, ca 60x80 cm
Kuntoraportti
522327
Päivämäärä:
2018-02-24