Sven Bertil Berg

Sven Bertil Berg
Sven Bertil Berg
Sven Bertil Berg
Sven Bertil Berg

Klubbat för:

850 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

SVEN BERTIL BERG (född 1931): "Situation Gervaus", signerad Sven Bertil Berg., daterad a tergo 1991, akryl på pannå, ca 60x80 cm

Kuntoraportti

522327

Päivämäärä:

2018-02-24