Jordglob 1900-tal

Jordglob 1900-tal
Jordglob 1900-tal
Jordglob 1900-tal
Jordglob 1900-tal
Jordglob 1900-tal
Jordglob 1900-tal
Jordglob 1900-tal
Jordglob 1900-tal

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JORDGLOB, på benställning, 1900-tal, efter äldre förlaga, svarvad benställning, höjd ca 105, diameter ca 85 cm

Slitage och smärre skador

522328

2018-02-23