Boskap vid vattendrag akvarell

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Boskap vid vattendrag, signerad och daterad J Scott 1874, akvarell, ca 34x50 cm

522338

2018-02-23