Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ANTTI EVÄVAARA, soffa, 2-sits, Studio Antti E, Martela 1980-tal, stomme i trä, klädsel i mörkrosa skinn, längd 132 cm, sitthöjd 37 cm
Slitage, skador och smuts på klädsel
522340
2018-02-27
Gör en kostnadsfri värdering här