Antti Evävaara soffa

Antti Evävaara soffa
Antti Evävaara soffa
Antti Evävaara soffa
Antti Evävaara soffa
Antti Evävaara soffa
Antti Evävaara soffa
Antti Evävaara soffa
Antti Evävaara soffa
Antti Evävaara soffa
Antti Evävaara soffa
Antti Evävaara soffa
Antti Evävaara soffa
Antti Evävaara soffa
Antti Evävaara soffa
Antti Evävaara soffa
Antti Evävaara soffa

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ANTTI EVÄVAARA, soffa, 2-sits, Studio Antti E, Martela 1980-tal, stomme i trä, klädsel i mörkrosa skinn, längd 132 cm, sitthöjd 37 cm

Slitage, skador och smuts på klädsel

522340

2018-02-27