Bulle Pantent bordsur
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BORDSUR, Bulle Patent, 1900-talets början, batteridrivet verk av mässing, arabiska siffror, träsockel, glaskupa med slipad dekor, total höjd ca 39 cm, inkl. batteri
Ej funktionstestad, bruksslitage
522343
2018-02-23