Bulle Pantent bordsur

Bulle Pantent bordsur
Bulle Pantent bordsur
Bulle Pantent bordsur
Bulle Pantent bordsur
Bulle Pantent bordsur
Bulle Pantent bordsur

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BORDSUR, Bulle Patent, 1900-talets början, batteridrivet verk av mässing, arabiska siffror, träsockel, glaskupa med slipad dekor, total höjd ca 39 cm, inkl. batteri

Ej funktionstestad, bruksslitage

522343

2018-02-23