Bordsprydnad för jul

Bordsprydnad för jul
Bordsprydnad för jul
Bordsprydnad för jul
Bordsprydnad för jul
Bordsprydnad för jul
Bordsprydnad för jul
Bordsprydnad för jul
Bordsprydnad för jul

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSPRYDNAD, i form av "julgran" (1940/50-tal) fyra ljusarmar, fot med hästar och en fågel på den svarvade mittstången, pinnar för upphängning av dekorationer, monterbara delar, bemålat trä, höjd ca 61 cm

En pinne saknas (avbruten), avflagad färg, skador efter brinnande ljus på ljushållarna.

522344

2018-02-23