Golvarmatur Einar Bäckström

Golvarmatur Einar Bäckström
Golvarmatur Einar Bäckström
Golvarmatur Einar Bäckström
Golvarmatur Einar Bäckström
Golvarmatur Einar Bäckström
Golvarmatur Einar Bäckström

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

EINAR BÄCKSTRÖM, golvlampa, 1900-talets andra hälft, mässing, märkt EB 5915, total höjd inklusive medföljande skärm ca 150 cm

Slitage, märken

522349

2018-02-23