Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 200 SEK
EINAR BÄCKSTRÖM, golvlampa, 1900-talets andra hälft, mässing, märkt EB 5915, total höjd inklusive medföljande skärm ca 150 cm
Slitage, märken
522349
2018-02-23
Gör en kostnadsfri värdering här