Bordspendyl 1800-tal

Bordspendyl 1800-tal
Bordspendyl 1800-tal
Bordspendyl 1800-tal
Bordspendyl 1800-tal
Bordspendyl 1800-tal
Bordspendyl 1800-tal
Bordspendyl 1800-tal
Bordspendyl 1800-tal
Bordspendyl 1800-tal
Bordspendyl 1800-tal

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BORDSPENDYL, 1800-tal, senempire, urtavla med romerska siffror, brännförgylld polerad samt patinerad brons, krönt av dam, höjd 40, längd 29 cm

Fungerar enligt uppgift, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage

522359

2018-02-23