Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BESTICK, 50 dlr., "Engelsk snäck", nysilver, 1800-tal, bestående av två snarlika modeller, ej kompletta uppsättningar, knivarna med blad i kolstål, längd ca 18-25 cm
Slitage, ej komplett
522384
2018-02-24
Gör en kostnadsfri värdering här