Bestick nysilver Engelsk snäck

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BESTICK, 50 dlr., "Engelsk snäck", nysilver, 1800-tal, bestående av två snarlika modeller, ej kompletta uppsättningar, knivarna med blad i kolstål, längd ca 18-25 cm

Slitage, ej komplett

522384

2018-02-24