Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BARTON LIDICE BENES (USA, 1942-2012), "Pandoras Box", signerad Bartin Lidice Benes, daterad -94, collage på papper, arkstorlek 46 x 41 cm
522396
2018-02-23
Gör en kostnadsfri värdering här