Barton Lidice Benes collage

Barton Lidice Benes collage
Barton Lidice Benes collage
Barton Lidice Benes collage
Barton Lidice Benes collage

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BARTON LIDICE BENES (USA, 1942-2012), "Pandoras Box", signerad Bartin Lidice Benes, daterad -94, collage på papper, arkstorlek 46 x 41 cm

522396

2018-02-23