Bruno Liljefors oljemålning

Bruno Liljefors oljemålning
Bruno Liljefors oljemålning
Bruno Liljefors oljemålning
Bruno Liljefors oljemålning
Bruno Liljefors oljemålning
Bruno Liljefors oljemålning
Bruno Liljefors oljemålning
Bruno Liljefors oljemålning
Bruno Liljefors oljemålning
Bruno Liljefors oljemålning
Bruno Liljefors oljemålning
Bruno Liljefors oljemålning

Klubbat för:

74 000 SEK

Utropspris

40 000 SEK

BRUNO LILJEFORS (1860-1939): Vinterlandskap med räv och kråkor, signerad Bruno Liljefors, olja på duk, 35 x 50 cm

522407

2018-03-12