Ulf Greder färglitografi

Ulf Greder färglitografi
Ulf Greder färglitografi

Klubbat för:

850 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

ULF GREDER (född 1949): "Jour de Fête", signerad Ulf Greder, 350/360, färglitografi, ca 83x75 cm, oramat blad

Kuntoraportti

522423

Päivämäärä:

2018-02-23