Ulf Greder färglitografi
Klubbat för:
850 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
ULF GREDER (född 1949): "Jour de Fête", signerad Ulf Greder, 350/360, färglitografi, ca 83x75 cm, oramat blad
Kuntoraportti
522423
Päivämäärä:
2018-02-23