Bordslampor Restauration Frankrike
Klubbat för:
42 000 SEK
40 000 SEK
BORDSLAMPOR, ett par, Restauration, Frankrike, delvis brännförgylld och mörkpatinerad brons, postament med emblem av de fyra årstiderna, krönande klot med stående Viktoria, höjd 85 cm
Slitage, ställvisa bättringar, konverterade kandelabrar
522433
2018-03-12