Åke E:son Lindman, fotografi

Åke E:son Lindman, fotografi
Åke E:son Lindman, fotografi
Åke E:son Lindman, fotografi
Åke E:son Lindman, fotografi

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

ÅKE E:SON LINDMAN (född 1953): #734, Terra Ignota, signerad och daterad på baksidan 2016, unik, kemigram, silvergelatinfotografi, 60x50 cm.

UTSTÄLLD
Experiment - Åke E:son Lindman, Zornmuseet, Mora 2017

LITTERATUR

522439

2018-02-27