Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LJUSSTAKAR, 1 par, Restauration, Frankrike 1800-talets första hälft, delvis brännförgylld brons, höjd 20,5
Slitage, smärre bristningar
522449
2018-02-23
Gör en kostnadsfri värdering här