Ljusstakar Restauration

Ljusstakar Restauration
Ljusstakar Restauration
Ljusstakar Restauration
Ljusstakar Restauration
Ljusstakar Restauration
Ljusstakar Restauration
Ljusstakar Restauration
Ljusstakar Restauration
Ljusstakar Restauration
Ljusstakar Restauration
Ljusstakar Restauration
Ljusstakar Restauration

Klubbat för:

3 000 SEK

3 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, Restauration, Frankrike 1800-talets första hälft, delvis brännförgylld brons, höjd 20,5

Slitage, smärre bristningar

522449

2018-02-23