Snusflaskor

Snusflaskor
Snusflaskor
Snusflaskor
Snusflaskor
Snusflaskor
Snusflaskor

Klubbat för:

20 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SNUSFLASKOR, 4 st, 18/1900-tal, Kina, porslin, ben samt lapiz lazuli, höjd 5-8 cm

slitage, smärre nagg

522462

2018-03-03