Kandelabara

Kandelabara
Kandelabara
Kandelabara
Kandelabara
Kandelabara
Kandelabara
Kandelabara
Kandelabara
Kandelabara
Kandelabara
Kandelabara
Kandelabara

Klubbat för:

12 000 SEK

15 000 SEK

KANDELABRAR, 1 par, 1800-talets andra hälft, senempire, förgylld och patinerad brons, skaft i mormor, för 6 ljus vardera, höjd ca 72 cm

522470

2018-02-25