Klubbat för:
12 000 SEK
15 000 SEK
KANDELABRAR, 1 par, 1800-talets andra hälft, senempire, förgylld och patinerad brons, skaft i mormor, för 6 ljus vardera, höjd ca 72 cm
522470
2018-02-25