Kenneth Lindgren Änder

Kenneth Lindgren Änder
Kenneth Lindgren Änder
Kenneth Lindgren Änder
Kenneth Lindgren Änder
Kenneth Lindgren Änder
Kenneth Lindgren Änder

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KENNETH LINDGREN (född 1937): Sträckande änder, signerad, olja på duk, ca 49x60 cm

522480

2018-02-24