Märta Måås-Fjetterström, "Röda esset", matta

Märta Måås-Fjetterström,
Märta Måås-Fjetterström,
Märta Måås-Fjetterström,
Märta Måås-Fjetterström,
Märta Måås-Fjetterström,
Märta Måås-Fjetterström,

Klubbat för:

32 000 SEK

Utropspris

50 000 SEK

MÄRTA MÅÅS-FJETTERSTRÖM, "Röda esset", matta, formgiven 1934, rölakan, signerad AB MMF, 301 x 202 cm

En långsida samt fransarna med mindre skador

522481

2018-05-09