Klubbat för:
32 000 SEK
50 000 SEK
MÄRTA MÅÅS-FJETTERSTRÖM, "Röda esset", matta, formgiven 1934, rölakan, signerad AB MMF, 301 x 202 cm
En långsida samt fransarna med mindre skador
522481
2018-05-09