Vitrinskåp Åmells möbler

Vitrinskåp Åmells möbler
Vitrinskåp Åmells möbler
Vitrinskåp Åmells möbler
Vitrinskåp Åmells möbler
Vitrinskåp Åmells möbler
Vitrinskåp Åmells möbler
Vitrinskåp Åmells möbler
Vitrinskåp Åmells möbler
Vitrinskåp Åmells möbler
Vitrinskåp Åmells möbler

Klubbat för:

19 500 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ÅMELLS MÖBLER, "Drottningholm", vitrinskåp, 2 dlr, bemålat, beslag i mässing, invändig belysning, skyltmärkt, höjd ca 220, 147x42 cm, nycklar finns att avhämta vid Utlämningen

Brukslitage, smärre ytskador

522482

2018-02-24