Bergboms golvlampa

Bergboms golvlampa
Bergboms golvlampa
Bergboms golvlampa
Bergboms golvlampa
Bergboms golvlampa
Bergboms golvlampa
Bergboms golvlampa
Bergboms golvlampa
Bergboms golvlampa
Bergboms golvlampa

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERGBOMS, golvlampa, modell G 07,1960-tal, svärtad metall samt mässing, textilskärm, höjd inkl skärm ca 160 cm

Bruksslitage, något bucklig skärm, ej funktionstestad

522508

2018-02-24