Linneskåp 1900-talets mitt

Linneskåp 1900-talets mitt
Linneskåp 1900-talets mitt
Linneskåp 1900-talets mitt
Linneskåp 1900-talets mitt
Linneskåp 1900-talets mitt
Linneskåp 1900-talets mitt
Linneskåp 1900-talets mitt
Linneskåp 1900-talets mitt
Linneskåp 1900-talets mitt
Linneskåp 1900-talets mitt
Linneskåp 1900-talets mitt
Linneskåp 1900-talets mitt

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LINNESKÅP, 1900-talets mitt, 4 dörrar med bakomliggande hyllplan, fanérat i alm samt rot, höjd ca 112 cm, 180x44 cm, nyckel finns

Högra låset trasigt, krackelering i lacken, allmänt bruksslitage

522512

2018-02-24