Linneskåp 1900-talets mitt
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
LINNESKÅP, 1900-talets mitt, 4 dörrar med bakomliggande hyllplan, fanérat i alm samt rot, höjd ca 112 cm, 180x44 cm, nyckel finns
Högra låset trasigt, krackelering i lacken, allmänt bruksslitage
522512
2018-02-24