Oljemålning Gripsholm

Oljemålning Gripsholm
Oljemålning Gripsholm
Oljemålning Gripsholm
Oljemålning Gripsholm
Oljemålning Gripsholm
Oljemålning Gripsholm

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): föreställande MS Gripsholm 1 i Göteborgs hamn, otydligt signerad Domingo, ca 51x76 cm

522519

2018-02-24