Säng i empirestil

Säng i empirestil
Säng i empirestil
Säng i empirestil
Säng i empirestil
Säng i empirestil
Säng i empirestil
Säng i empirestil
Säng i empirestil

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SÄNG, omkring 1900, empirestil, bemålad samt bronserad, dekor med parställada gripar, höjd 122, 130x203, bäddmått ca 112x192 cm

Skador och slitage

522533

2018-02-24