Axel Olson blyerts och akvarell

Klubbat för:

350 SEK

1 000 SEK

AXEL OLSON (1899-1986): Stilleben, signerad och daterad Axel Olson -47, blyerts och akvarell, 37x40,5 cm

Gulnad

522543

2018-02-24