Klubbat för:
36 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
JOSEF FRANK, sideboard, Svenskt Tenn, pyramidmahogny, två skåp och två lådor, draghandtag i mässing, höjd 80, 152x50 cm, nyckel finns
Slitage, mindre fanerskador, krackelyr
522553
2018-02-28
Gör en kostnadsfri värdering här