Adam Frans Van Der Meulen, signerad, olja på pannå

Klubbat för:

28 000 SEK

25 000 SEK

ADAM FRANS VAN DER MEULEN (Bryssel 1632-1690 Paris): Ryttarträffning, signerad A. F. V. MEVLEN, olja på pannå, 23x32 cm.

EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris

PROVENIENS
Rapps konsthandel
Oscar Hedbergs samling, Stockholm

Old Master-special

Lagningar, retuscher

522556

2018-03-01