Adam Frans Van Der Meulen, signerad, olja på pannå
Klubbat för:
28 000 SEK
25 000 SEK
ADAM FRANS VAN DER MEULEN (Bryssel 1632-1690 Paris): Ryttarträffning, signerad A. F. V. MEVLEN, olja på pannå, 23x32 cm.
EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris
PROVENIENS
Rapps konsthandel
Oscar Hedbergs samling, Stockholm
Old Master-special
Lagningar, retuscher
522556
2018-03-01