Anthonie Palamedesz, signerad, olja på pannå
Klubbat för:
50 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
ANTHONIE PALAMEDESZ (1601-1673): Soldater i vaktrum, signerad A Palamedez, olja på pannå, 29x37,5 cm
EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris
PROVENIENS
Oscar Hedbergs samling, Stockholm
Old Master-special
522557
2018-03-01