Anthonie Palamedesz, signerad, olja på pannå

Klubbat för:

50 000 SEK

Utropspris

30 000 SEK

ANTHONIE PALAMEDESZ (1601-1673): Soldater i vaktrum, signerad A Palamedez, olja på pannå, 29x37,5 cm

EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris

PROVENIENS
Oscar Hedbergs samling, Stockholm

Old Master-special

522557

2018-03-01