Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KISTA, allmoge, 1800-tal, Ljusdal, läddika, dekor med blommor, höjd 43, 82x57 cm
Slitage, nyckel skanas, lock med sprickor,
senare bemålning, dekorskador
522589
2018-02-24
Gör en kostnadsfri värdering här