Kista

Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KISTA, allmoge, 1800-tal, Ljusdal, läddika, dekor med blommor, höjd 43, 82x57 cm

Slitage, nyckel skanas, lock med sprickor,
senare bemålning, dekorskador

522589

2018-02-24