Oidentifierad konstnär färglitografi

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, (1900-tal): Geometrisk komposition, osignerad, 203/300, bär dedikation "pour Theo van Doesburg Kelly van Doesburg", färglitografi, ca 34x32 cm

Ej examinerad ur ram

522611

2018-02-24