Oidentifierad konstnär färglitografi
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, (1900-tal): Geometrisk komposition, osignerad, 203/300, bär dedikation "pour Theo van Doesburg Kelly van Doesburg", färglitografi, ca 34x32 cm
Ej examinerad ur ram
522611
2018-02-24