Dockmöbler Nolbyn
Klubbat för:
1 600 SEK
2 000 SEK
NOLBYN DOCKSKÅPSMÖBLER, 8 dlr, 1900-talets första del, bestående av 3+3 stolar, soffa, skåp med tallrikshylla, dessutom medföljer omärkt hörnspis samt matta, vedkorg, diverse tillbehör
En stol saknar ett ben, smärre slitage
522612
2018-02-24