Serveringsvagn glas och krom

Serveringsvagn glas och krom
Serveringsvagn glas och krom
Serveringsvagn glas och krom
Serveringsvagn glas och krom
Serveringsvagn glas och krom
Serveringsvagn glas och krom

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft, krom, rökfärgade glasskivor, höjd 69, 75x49 cm

Bruksslitage

522626

2018-02-24