Klubbat för:
4 800 SEK
6 000 SEK
BOKSKÅP, fanérat i pyramidmahogny, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, skuren dekor, en låda, hyllinredning, höjd ca 232, 137x53 cm
Fanér skador, nyckelskylt saknas
522642
2018-02-24