Louis Moe oljemålning

Louis Moe oljemålning
Louis Moe oljemålning
Louis Moe oljemålning
Louis Moe oljemålning
Louis Moe oljemålning
Louis Moe oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

LOUIS MOE (Norge/Danmark, 1857-1945): Naturscen med kvinna och fantasidjur, olja på duk, signerad och daterad -29, 58x64 cm

Liten duklagning

522659

2018-02-25