Byrå
Vollendet
2018-02-24
522672
| Höchstes Gebot | 950 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
BYRÅ, 1700-/1800-tal, ek, två sektioner, belslag lås och handtag i järn, höjd ca 55 cm, ca 49x74 cm, nyckel medföljer
Smärre repor och skråmor, åldersrelaterat slitage