R Lidberg oljemålning

R Lidberg oljemålning
R Lidberg oljemålning
R Lidberg oljemålning
R Lidberg oljemålning

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

R LIDBERG (1900-tal): Stuga vid sjö, olja på pannå, ca 23x32 cm

Mindre fläckar

522675

2018-02-24