Yngvar Sandström serveringsvagn

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

YNGVAR SANDSTRÖM, serveringsvagn, 1900-talets mitt, teak, låda i sargen, brännmärkt Säffle Möbelfabrik, benavslut med hjultrissor, höjd 63, 78x48 cm

Ytslitage

522679

2018-02-24