Josef Hansen oljemålning

Josef Hansen oljemålning
Josef Hansen oljemålning
Josef Hansen oljemålning
Josef Hansen oljemålning
Josef Hansen oljemålning
Josef Hansen oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JOSEF HANSEN (1871-?): Kvinna i interiör, signerad och daterad Jos Hansen 21, olja på duk, ca 81x59 cm

Mindre krackeleringar, tryckmärke

522681

2018-02-24