Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FOLKE OHLSSON, soffbord, "Frisco", teak, 1960-tal, Tingströms, Bra Bohag, brännmärkt, tidningshylla i rotting, höjd 53, 118x79 cm
Rotting med skador , fläckar samt bruksslitage
522683
2018-02-24
Gör en kostnadsfri värdering här