Folke Ohlsson soffbord "Frisco"

Folke Ohlsson soffbord
Folke Ohlsson soffbord
Folke Ohlsson soffbord
Folke Ohlsson soffbord
Folke Ohlsson soffbord
Folke Ohlsson soffbord
Folke Ohlsson soffbord
Folke Ohlsson soffbord
Folke Ohlsson soffbord
Folke Ohlsson soffbord
Folke Ohlsson soffbord
Folke Ohlsson soffbord

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FOLKE OHLSSON, soffbord, "Frisco", teak, 1960-tal, Tingströms, Bra Bohag, brännmärkt, tidningshylla i rotting, höjd 53, 118x79 cm

Rotting med skador , fläckar samt bruksslitage

522683

2018-02-24