Skrivbord

Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord

Klubbat för:

21 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SKRIVBORD, 1800-talets första hälft, sengustaviansk, 7 lådor, fanér i masurbjörk, höjd ca 76, 106x53 cm

Mindre skador, fanér med lagningar, torrsprickor

522688

2018-02-24