Klubbat för:
21 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SKRIVBORD, 1800-talets första hälft, sengustaviansk, 7 lådor, fanér i masurbjörk, höjd ca 76, 106x53 cm
Mindre skador, fanér med lagningar, torrsprickor
522688
2018-02-24
Gör en kostnadsfri värdering här