Klubbat för:
26 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
BERNDT FRIBERG (1899-1981), vas, Gustavsberg 1965, stengods, blå harpälsglasyr, signerad Friberg Gustavsbergs studio G, höjd 22 cm
Smärre repor
522699
2018-02-28
Gör en kostnadsfri värdering här