Berndt Friberg vas Scandinavian Modern

Klubbat för:

26 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

BERNDT FRIBERG (1899-1981), vas, Gustavsberg 1965, stengods, blå harpälsglasyr, signerad Friberg Gustavsbergs studio G, höjd 22 cm

Smärre repor

522699

2018-02-28