Väggpendyl
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VÄGGPENDYL, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil/blandstil, träskuren, förgylld och bronserat fodral, bemålad urtavla märkt Stockholm, arabiska siffror, höjd ca 90 cm, medföljer pendel samt uppdragsnyckel
522738
2018-02-24