Oidentifierad konstnär oljemålning
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): kopia efter Gustaf Wilhelm Palm (1810-1890)
"Utsikt över Riddarholmskanalen i Stockholm 1835", monogramsignerad HI, olja på duk, ca 32x40 cm
Duklagningar, retuscher, smärre hål
522745
2018-02-24